Blisko dwa razy więcej powierzchni magazynowej dla Logista Polska w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki - Poilish Magazine

Blisko dwa razy więcej powierzchni magazynowej dla Logista Polska w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Logista Polska, firma świadcząca usługi transportu i magazynowania dla producentów tytoniu, przedłużyła umowę powierzchni magazynowej oraz wynajęła dodatkowy moduł na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

Logista działa na szeroką skalę w czterech krajach w Europie Południowej, w których prowadzi dystrybucję do licznych punktów sprzedaży. W Polsce przedsiębiorstwo zapewnia producentom tytoniu magazynowanie, przygotowanie zamówień oraz ogólnopolski transport do odbiorców hurtowych.

Będąc od kilku lat klientem parku logistycznego SEGRO w Poznaniu, firma zdecydowała się na przedłużenie wynajmu obecnie zajmowanego obiektu magazynowego oraz wynajęcie dodatkowej powierzchni.

– Bardzo cenimy sobie możliwość rozwoju naszej działalności w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki i dostrzegamy wiele zalet wynikających ze współpracy z deweloperem SEGRO, opartej na elastyczności oraz orientacji na potrzeby klienta – podkreśla Robert Olejniczak, Dyrektor do spraw operacyjnych, Logista.

– Wieloletnia współpraca z Logista Polska to dla nas powód do dumy. Fakt, iż firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania partnerem i jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie – podkreśla Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum logistyczne położone w zachodniej części Polski, zaledwie 13 km od centrum Poznania. Lokalizacja bezpośrednio przy prowadzącej do Katowic drodze ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2 (wschód-zachód) sprawia, że jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności dystrybucyjnej.

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych w indeksie FTSE 100, jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych z portfolio wynoszącym 8,1 mln m2 powierzchni o wartości 13,3 mld funtów. Nieruchomości firmy są strategicznie rozmieszczone w lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii – w pobliżu Londynu oraz w południowo-zachodniej i środkowej Anglii, a także na terenie Europy kontynentalnej we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Holandii oraz w Czechach.

Od 100 lat SEGRO tworzy przestrzeń, która daje wyjątkowe możliwości. Firma buduje zarówno nowoczesne magazyny typu „big box”, użytkowane głównie przez regionalne, krajowe i międzynarodowe centra dystrybucyjne, jak i magazyny miejskie, zlokalizowane w pobliżu głównych aglomeracji i centrów biznesowych. SEGRO dostarcza obiekty najwyższej jakości, w których klienci mogą efektywnie rozwijać swój biznes.

Swoją działalność w Europie Centralnej spółka rozpoczęła pod koniec 2005 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Related Articles

Dodaj komentarz