Nowości w Galerii Mazovia - Poilish Magazine

Nowości w Galerii Mazovia

Wraz z początkiem lutego galerie handlowe ponownie otworzyły większość sklepów i punktów usługowych. W Galerii Mazovia na klientów czekają niespodzianki w postaci zmodernizowanych salonów. Więcej przestrzeni przyniesie jeszcze więcej radości z zakupów!

Od poniedziałku 1 lutego klienci Galerii Mazovia mogą odwiedzić salon pop-up Home&You w nowej, tymczasowej lokalizacji przy sklepie GoSport, w pobliżu strefy restauracyjnej. Chwilowa relokacja salonu spowodowana jest remontem dotychczasowego lokalu. To jednak nie koniec zmian. Wkrótce do dyspozycji klientów oddany zostanie również nowy, zmodernizowany salon Diverse. Zajmie on miejsce dotychczasowego salonu Home&You.

Kolejna informacja o powiększeniu powierzchni sklepów na pewno ucieszy najmłodszych. Top Toys oferuje bowiem szeroki asortyment klocków LEGO – jednej z ulubionych zabawek dzieci. Od 1 lutego salon można znaleźć na I piętrze pomiędzy sklepami Monnari i Komoda.

Udane zakupy to wynik nie tylko świetnych okazji, ale także poczucia bezpieczeństwa, o które Galeria Mazovia troszczy się na każdym kroku. W sklepach nadal obowiązują limity osób i przestrzegane są wymagane procedury sanitarne. Pracownicy i klienci mogą mieć pewność zachowania najwyższych standardów higieny.

– W trosce o wszystkich naszych klientów i najemców działamy zgodnie z rządowymi wytycznymi. Zakupy u nas są bezpieczne, więc zapraszamy do ponownie otwartych salonów i zachęcamy do skorzystania z ofert sezonowych wyprzedaży przygotowanych przez naszych najemców – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor Galerii Mazovia.

Dla wszystkich klientów salony w Galerii Mazovia przygotowały nie tylko bardziej atrakcyjne wnętrza, ale także szeroką ofertę produktów i usług w najlepszych cenach. Wśród trwających obecnie wyprzedaży każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Nowości w Galerii Mazovia - Poilish Magazine

Pełna, regularnie aktualizowana, lista otwartych sklepów i punktów usługowych dostępna jest na stronie www.galeriamazovia.com.pl


Galeria Handlowa Mazovia

Otwarta 24 kwietnia 2010 roku Galeria Handlowa Mazovia to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Płocku. Doskonała lokalizacja i niepowtarzalny projekt architektoniczny powoduje, że jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce. Galerię Mazovia cechuje wyjątkowy dobór marek, a wśród nich wiele marek debiutujących na płockim rynku, m.in. ZARA, Stradivarius, BERSHKA, H&M, New Yorker, Kazar, czy Media Markt. Unikalny wystrój wnętrz nadaje Mazovii ciepły i przyjazny charakter. Przeszklony food court z widokiem na miasto posiada najbogatszą w Płocku ofertą gastronomiczną. 

W październiku 2019 r. Galeria Mazovia została wyróżniona srebrną statuetką w prestiżowym konkursie PRCH Retail Awards w kategorii „Centrum Handlowe Roku – Best Performance”. 

W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się ponad 120 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych, fitness, plac zabaw dla dzieci oraz warsztat samochodowy. Na wygodnym bezpłatnym parkingu mieści się 780 samochodów. 

Dzięki swojemu położeniu Galeria Mazovia współtworzy płocką dzielnicę handlu i rozrywki. Płocki „powercenter” to łącznie 144 000 mkw. powierzchni całkowitej obiektów handlowych, 3 000 miejsc parkingowych oraz największy w regionie hipermarket spożywczy, supermarket delikatesowy, hipermarket z wystrojem dla domu i ogrodu, salon z elektroniką, klub fitness, basen, nowoczesny salon meblowy oraz dwie stacje benzynowe. 

Właścicielem obiektu jest Fundusz ESCF firmy CBRE Global Investors, a za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Procesem komercjalizacji zajmuje się Dział Powierzchni Handlowych CBRE.

Related Articles

Dodaj komentarz