Płyny Ergolid i ich zastosowanie w instalacjach i układach. - Poilish Magazine

Płyny Ergolid i ich zastosowanie w instalacjach i układach.

Profesjonalne płyny Ergolid przeznaczone do napełniania instalacji chłodniczych, solarnych, klimatyzacyjnych i grzewczych, pozwalają na zachowanie prawidłowej pracy w temperaturach od -35 do 1006 stopni C. Dzięki nim możliwe jest powstrzymanie procesów korozyjnych oraz powstawania osadów na powierzchni układów. Dzięki temu charakteryzują się one szerokim zastosowaniem w wielu różnych instalacjach i miejscach.

Płyny Ergolid i ich charakterystyka 

Niezamarzające płyny Ergolid przeznaczone są stosowania w instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych, solarnych, układach pomp ciepła i systemach grzewczych. Pozwalają one na skuteczną ochronę instalacji przed powstawaniem osadów oraz postępującą korozją. Dostępne są w różnych stężeniach, stąd też możliwe jest ich zastosowanie w różnych temperaturach. Dzięki temu płyny Ergolid mogą być bez przeszkód wykorzystywane w przypadku różnych układów zamkniętych w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.

Płyn Ergolid- zastosowanie  

Ergolid to roztwór wodny glikolu propylowego lub etylowego w zależności od wybranego preparatu. Dzięki swoim starannie dobranym składnikom oba z nich doskonale chronią instalacje i układy przez występowaniem korozji, osadów oraz skutecznie zapobiegają rozwojom bakterii. Cechy te pozwalają zachować pełną wydajność ciepła i pozwalają zwiększyć bezawaryjny okres pracy układu.

Stąd też środki te mają naprawdę bogate zastosowanie w różnych obiektach sportowych, lodowiskach, biurach, centrach handlowych hotelach i w wielu innych miejscach, w których mamy do czynienia z występowaniem układów klimatyzacyjnych, grzewczych, chłodniczych i nie tylko. Są one skuteczne także w przypadku pomp ciepła. Dzięki temu charakteryzują się one naprawdę uniwersalnym zastosowaniem, o wysokiej skuteczności. Szeroki przedział dostępnych stężeń pozwala na wykorzystanie ich w różnych temperaturach, co pozwala na wydajną pracę różnych układów, niezależnie od warunków. 

Płyny Ergolid zapobiegające zamarzaniu 

Płyny Ergolid w swoim składzie zawierają biocydy, które uniemożliwiają rozwój bakterii i innych organizmów, pozwalając zachować długą i bezawaryjną pracę w instalacjach, oraz odpowiednie zestawy inhibitorów, które zabezpieczając je przed korozją. Są to produkty zawierające w sobie odpowiednie składniki, które pozwalają zachować odpowiednie parametry podczas pracy urządzeń. Są to preparaty wielosezonowe o odpowiedniej gęstości i rezerwie alkalicznej. Okres użytkowania danego płynu jest w pełni zależny od indywidualnych warunków danej instalacji, może on wynosić nawet do 10 lat. 

Related Articles

Dodaj komentarz